Aktualności
Stolpol firmą dwudziestolecia
2020-03-03

W  sali kinowej Złotowskiego Domu Kultury odbył się dwudziesty już finał konkursu o Złote Herby będące nagrodą dla wyróżniających się firm z terenu powiatu i potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług. Tegoroczna gala miała wyjątkowy charakter, bowiem odbywała się w roku jubileuszu 20-lecia nagrody oraz 75-lecia Cechu Rzemiosł Różnych, który jest współorganizatorem wydarzenia od pierwszej jego edycji.

Poza nagrodzonymi Złotymi Herbami za rok 2019 organizatorzy, z racji jubileuszu konkursu, przewidzieli również nagrody specjalne – Złoty Herb dla Firmy Dwudziestolecia - które otrzymać mogło wyłącznie jedno, najbardziej wyróżniające się przedsiębiorstwo z każdej gminy. Z największym uznaniem, jeśli chodzi o teren gminy Zakrzewo, spotkał się dorobek firmy Stolpol z Drożysk Wielkich Konrada i Romana Lange, producenta schodów, drzwi i okien drewnianych.

Zakład począwszy od 1990 r. cechuje nieustanny rozwój, dzięki determinacji i wizji braci Lange w Drożyskach powstało nowoczesne przedsiębiorstwo cieszące się uznaniem w kraju i zagranicą, które ma całą rzeszę stałych klientów. Z roku na rok powstaje wiele nowych inwestycji tak, aby możliwie najlepiej spełnić oczekiwania wymagających odbiorców. Jubileuszowy Złoty Herb dla Stolpolu jest dowodem bardzo wysokiej jakości świadczonych usług przez wszystkie te lata.

Organizatorami konkursu Powiatowego Godła Promocyjnego byli Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie oraz Burmistrz Miasta Złotowa, współorganizatorem Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile. Patronat honorowy objęli  Poseł na Sejm RP Przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej Tomasz Ławniczak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak oraz Prezes Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej -  Jerzy Bartnik.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy