Aktualności
Projekty społeczne w dobie covida
2020-11-09

Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, aktywnych mieszkańców z terenu Gminy Zakrzewo na spotkania animacyjne pt. "Projekty społeczne w dobie covida"

CO: Webinar pt.: "Projekty społeczne w dobie covida"

DLA KOGO: Przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji z terenu Gminy Zakrzewo, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz wszystkich aktywnych mieszkańców, którzy chcieliby pisać i realizować projekty społeczne - zapraszamy na bezpłatne spotkanie on-line, podczas którego porozmawiamy o tym, czy i jak tworzyć projekty społeczne w cieniu pandemii.

TEMATYKA:W programie spotkania wyjaśnimy:

- co to jest projekt społeczny,jakie są jego główne elementy i jak je prawidłowo opisać, aby zwiększyć szansę na dofinansowanie (cel, potrzeby, odbiorców, działania, ryzyko w projekcie itp.), czym jest produkt projektu, czym jest rezultat a czym zmiana społeczna, jakie rodzaje działań można planować w sytuacji ograniczeń spowodowanych pandemią.

Wszyscy uczestnicy po webinarze e-mailem otrzymają prezentację, aktualne Źródełko z konkursami i dotacjami oraz Podręcznik ABC tworzenia projektów, opracowany przez Zespół Centrum PISOP.

PROWADZENIE: Spotkanie poprowadzi Anna Furmaniuk ze Stowarzyszenia Centrum PISOP - w ramach projektu Wielkopolska Wiara wspiera grupy inicjatywne w formułowaniu pomysłów na działania, prowadzi spotkania informacyjne i warsztaty nt. tworzenia projektów, jest członkinią komisji oceniającej oraz opiekunką podmiotów, które otrzymały dofinansowanie, a także zajmuje się weryfikacją sprawozdań. W projekcie Aktywni na 100% zachęca i wspiera lokalnych liderów w ich działaniach na rzecz lokalnej społeczności wielkopolskich gmin. 

TERMIN: 27 listopada (piątek), godz. 12:00 - 15:00

ZAPISY: Tylko przez poniższy link rejestracyjny:

https://centrumpisop.clickmeeting.com/zakrzewo-aktywni-na-100-spotkanie-animacyjne-tworzenie-projektow-w-dobie-covida/register?_ga=2.239593155.1722761452.1604560232-1249984491.1604560232

Po kliknięciu w link otworzy się okno rejestracji, w którym należy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu oraz nazwę organizacji/grupy. Po przesłaniu danych, platforma ClickMeeting wygeneruje maila z linkiem do pokoju, który należy otworzyć w dniu i o godzinie, w której odbędzie się webinar. System wyśle dwa przypomnienia o nadchodzącym webinarze - jedno przypomnienie zostanie wysłane dzień przed, a drugie godzinę przed webinarem. W każdym przypomnieniu będzie podany link do pokoju.

Uwaga - maile z platformy ClickMeeting czasem wpadają do spamu. W razie kłopotów z ich odszukaniem (lub w razie jakichkolwiek pytań), proszę o kontakt mailowy:  anna.furmaniuk@pisop.org.pl

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Stowarzyszenie Centrum PISOP


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy