Aktualności
Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna wyrusza w (wirtualną) drogę!
2021-03-17

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzająca Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną, wraz z Partnerami zaprasza przedsiębiorców do udziału w cyklu webinarów biznesowych. Tematem przewodnim będzie: „Inwestujesz tam, gdzie chcesz – kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców". Odwiedzimy "wirtualnie" przedsiębiorców we wszystkich gminach z powiatów będących w zasięgu Słupskiej SSE w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Spotkania są dedykowane zarówno dla przedsiębiorców lokalnych, jak i inwestorów zewnętrznych, poszukujących optymalnego miejsca do realizacji inwestycji oraz poszukujących możliwości wsparcia w rozwoju swojej działalności. Pełny harmonogram i szczegóły dotyczące spotkań w poszczególnych powiatach znajdują się na stronie:

https://www.sse.slupsk.pl/index.php/pl/homepage-mainmenu/wydarzenia-pl

W programie przedstawione zostaną m.in. możliwości ulg w podatku dochodowym w ramach PSI, nowe trendy i rozwiązania technologiczne dla przemysłu oraz inne instrumenty wsparcia i finansowania działalności gospodarczej. Partnerzy merytoryczni: ARP, BGK, Centra Obsługi Inwestora (i Eksportera) z województw pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego, w tym Agencja Rozwoju Pomorza (Invest in Pomerania, Pomorski Broker Eksportowy) oraz Centrum Inicjatyw Gospodarczych ze Szczecina.

Patronat objęły jednostki samorządu terytorialnego będące w zasięgu Słupskiej SSE - Partnerzy w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, jest uprawniona do wydawania decyzji o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki. Zasięg Słupskiej SSE w ramach PSI obejmuje 16 powiatów, zlokalizowanych na terenie trzech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy