Aktualności
Respect Cup po raz drugi
2019-03-12

W minioną sobotę na parkiecie zakrzewskiej hali rozegrano turnieje z cyklu Respect Cup 2019. Tym razem o prym rywalizowały dzieci z rocznika 2008 oraz 2005.

W godzinach przedpołudniowych swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy z młodszego rocznika. W turnieju wystartowało sześć drużyn reprezentujących Start Jastrowie (dwa zespoły) Fair Play Złotów, Krajna Wyrzysk, MKS Debrzno oraz gospodarze - Respect Zakrzewo. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym na dystansie 10 minut. Jak się okazało po 15 spotkaniach bezkonkurencyjni okazali się podopieczni trenera Ryszarda Ludewicza (Start Jastrowie I), którzy wygrywając wszystkie swoje spotkania wyprzedzili swoich rówieśników ze Złotowa.

Na ostatnim miejscu podium uplasowali się piłkarze z Wyrzyska. Po zakończonym turnieju organizatorzy wręczyli każdemu zawodnikowi pamiątkowy medal. Dokładnie w samo południe na parkiet wybiegli zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi. Tym razem Respect Zakrzewo gościło piłkarzy z FA Piła (dwa zespoły), Fair Play Złotów, MKS Debrzno oraz Joga Bonito Okonek. Turniej rozegrano takim samym systemem jak poprzedni. Od samego początku swoją dominację w tej kategorii wiekowej zaznaczyły zespoły z Debrzna i Okonka, które bezpośrednim starciu zremisowały 1:1. W ostatecznym rozrachunku lepsi dwoma bramkami okazali się piłkarze z Debrzna. Ostatnie miejsce na podium wywalczyła pierwsza drużyna z Piły.

W tej kategorii wiekowej organizatorzy wręczyli nagrody dla najlepszego strzelca Andrzeja Chomej (Joga Bonito), zawodnika turnieju Szymona Maza (MKS Debrzno) oraz bramkarza rozgrywek – Mateusza Zdrenka (Respect). W przerwach między meczami dla zawodników czekał ciepły posiłek oraz coś słodkiego. Trenerzy oraz zarząd FA Respect pragną podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju.

FA Respect


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy