Aktualności
W wizytą u marszałka
2019-03-19

Samorządowcy powiatu złotowskiego spotkali się dziś w Poznaniu z marszałkiem województwa wielkopolskiego, Markiem Woźniakiem.

W skład delegacji weszli wójt gminy Zakrzewo Marek Buława, starosta Ryszard Goławski, radny wojewódzki Henryk Szopiński, wójt gminy Lipka Przemysław Kurdzieko, burmistrz Krajenki Stefan Kitela oraz wójt gminy Tarnówka, Jacek Mościcki. Tematem rozmów w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego była współpraca samorządów powiatu złotowskiego z władzami województwa, omówiona została również bieżąca sytuacja powiatu i poszczególnych gmin a także najważniejsze problemy i cele do realizacji w najbliższym czasie.

Jako iż było to pierwsze spotkanie wójta gminy Zakrzewo z marszałkiem, nadarzyła się dobra okazja do krótkiej rozmowy zapoznawczej, podczas której m.in. Marek Woźniak został zaproszony do odwiedzin gminy Zakrzewo. W związku z faktem, że z podobną inicjatywą wystąpili pozostali samorządowcy, wiadomo już, iż marszałek Woźniak niebawem pojawi się na Złotowszczyźnie.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy