Policja

Z początkiem września br. swoją działalność w nowych strukturach rozpoczął Posterunek Policji w Lipce. Jednostka będzie obsługiwała dwie sąsiadujące ze sobą gminy : Gminę Lipka oraz Gminę Zakrzewo. W posterunku mieszkańcy tego terenu będą mogli skorzystać z pomocy Policji, która swoją siedzibę będzie miała właśnie w Lipce. W posterunku będzie pracowało 9 funkcjonariuszy, którzy kompleksowo będą załatwiać wszelkie sprawy mieszkańców, które wymagają interwencji Policji, a przede wszystkim dbać o ich bezpieczeństwo. Przeprowadzona reorganizacja jednostki ma na celu usprawnienie pracy Policji w tej części powiatu oraz skuteczną ochronę mieszkańców obu gmin.

Posterunek Policji w Lipce
ul. Kościuszki 16
77-420 Lipka
tel. 067-265-03-60

Kierownik Posterunku: asp. sztab. Tomasz Maliszewski

Tel 67-2650-361

Kierownik Posterunku Policji w Lipce w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w poniedziałki w godzinach 10:00-14:00. Posterunek Policji w Lipce pełni dyżur:w dni powszednie w godzinach 07:30 - 15:30. Poza godzinami urzędowania dyżur pełniKomenda Powiatowa Policji w Złotowie.

Punkt przyjęć interesantów w Zakrzewie

ul. Szczepańskiego 1

77-424 Zakrzewo

Tel. 786-936-599

 

Dzielnicowym gminy Zakrzewo jest st.sierż. Krzysztof Tomaszewski

– to właśnie do niego mieszkańcy tej gminy mogą zgłaszać swoje problemy i wnioski. Kontakt z dzielnicowym i policjantami będzie również możliwy jak dotychczas w siedzibie Policji w Zakrzewie.

 


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy